Hakkımızda

Firmamız mekanik tesisat, proje ve danışmanlık, taahhüt, elektrik tesisatı, proje ve danışmanlık taahhüt alanlarında hizmet vermek adına faaliyet gösteren bir firmadır. Yaşam alanlarınızın daha kaliteli ve modern bir yapıya kavuşması adına ısıtma, soğutma, yangın tesisatı, sıhhi tesisat, havalandırma tesisatı gibi birçok alanda her aşamada sizlere alanında uzman ekiplerimizle destek olmayı hedefliyoruz. Uzun yılların verdiği tecrübe, dünya standartlarını yakalamış hizmet kalitesi ve satış sonrası destek hizmetlerimizle mekanik tesisat, elektrik tesisatı alanındaki tüm çalışmalarınızın paydaşı oluyoruz.

Misyonumuz

Özde Elektromekanik olarak misyonumuz ülkemizin kalkınması konusunda üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getirerek hizmet alan müşterilerimiz için daha modern ve çağın şartlarına uygun bir yaşam alanı yaratmaktır. Tüm projelerimizde ve danışmanlık hizmetlerimizde karşı tarafın isteklerini en etkili şekilde analiz ederek yapıcı çözümler üretmek adına mesai harcıyoruz. Uzman kadromuzla ve uzun yılların verdiği tecrübeyle mekanik tesisat ve elektrik tesisat alanındaki projelerinizde baş aktör olmak için sizleri bekliyoruz.

Vizyonumuz

Elektrik ve mekanik tesisat alanında dünyada yaşanan tüm global gelişmeleri takip ederek çalışmalarımızı bu eksende oluşturuyoruz. Ayrıca her zaman çözüm odaklı personellerle çalışmak adına tüm hizmet içi eğitimlere katılarak kendimizi sürekli siz değerli müşterilerimiz adına yeniliyoruz. Tüm projelerimizden alnımızın akıyla çıkabilmek adına tüm teknik ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ve profesyonel hizmet anlayışımızla hizmetinizdeyiz.